Leczenie maluchów

Bezbolesne leczenie małych Pacjentów

Oferujemy szeroki zakres usług z zakresu chirurgia dziecięcej. Zajmujemy się nie tylko leczeniem, ale również profilaktyką próchnicy, która jest niezwykle ważna nawet w przypadku zębów mlecznych. Uczymy małych Pacjentów jak prawidłowo dbać o higienę jamy ustnej.

Zminimalizowanie strachu przed wizytą u chirurga jest bardzo ważne i wpływa również na dorosłe życie. Wielu dorosłych z obawy przed bólem unika wizyt u chirurga, tym samym narażając się na powstawanie ubytków, a nawet poważnych chorób, nie tylko jamy ustnej, ale też całego organizmu.

Leczenie ubytków u małych dzieci jest niezwykle istotne, pozwala zapobiegać rozprzestrzenianiu się próchnicy oraz problemom zdrowotnym w przyszłości. Wszystko to odbywa się w przyjaznej, wesołej atmosferze, dzięki czemu mali Pacjenci chętnie do nas wracają.

Bez bólu

Szczególną wagę przywiązujemy do bezbolesnego i bezstresowego leczenia. Wykorzystujemy podtlenek azotu, aby zagwarantować, że wizyta przebiegnie bez strachu, nerwów oraz niepotrzebnego bólu.

Bez strachu

Dając maluchom poczucie bezpieczeństwa oraz zapewniając im bezbolesne leczenie, budujemy pozytywne wspomnienia, które pozwolą rodzicom bez problemu zabrać malucha ponownie do stomatologa.

Z dawką wiedzy

Regularne wizyty u dentysty jednocześnie uczą dzieci właściwych nawyków. Maluchy zdobywając wiedzę od stomatologa, uczą się jak unikać próchnicy.

Nasze podejście do dzieci

Budujemy pozytywne wspomnienia

Dzieci to wyjątkowi Pacjenci. Wiemy jak ważne jest cierpliwe podejście do najmłodszych, dlatego nasi specjaliści poświęcają im wiele uwagi. Chętnie odpowiadając na pytania, tłumacząc dlaczego trzeba dbać o zęby i jak właściwe to robić sprawiają, że dzieci czują się w gabinecie swobodnie i bezpiecznie.

Wielu rodziców doskonale wie jak trudno przekonać małe dziecko do wizyty u chirurga, szczególnie kiedy maluch ma złe wspomnienia. W naszym gabinecie dbamy o to, aby chirurg nie kojarzył się negatywnie.

Sprawdź, co możemy zrobić

dla Twojego dziecka

Wypełnienia białe i kolorowe

Fluoryzacja

Leczenie w narkozie

Lakowanie

Leczenie kanałowe

Ekstrakcja zębów mlecznych

Leczenie próchnicy laserowo

Leczenie przy pomocy gazu rozweselającego

Umów się na wizytę

w dogodnej dla Ciebie formie
5.0/ 5.0

na podstawie 40 opinii

Piłsudskiego 35
58-500 Jelenia Góra
II piętro gab 3.103

  • poniedziałek 08:00–18:00
  • wtorek 08:00–18:00
  • środa 08:00–18:00
  • czwartek 08:00–18:00
  • piątek 08:00–18:00
  • sobota 10:00-14:00
  • niedziela zamknięte
Gabinet 3D