Nasi specjaliści

Abyś czuł się bezpiecznie

W gabinecie przyjmują lekarze zajmujący się diagnostyką i leczeniem, w tym zabiegowym, schorzeń układu moczowo-płciowego, chirurgicznych, ortopedycznych i z zakresu medycyny estetycznej. Stawiając na rozwój, nieustannie doskonalą swoje umiejętności, by zapewnić pacjentom najnowsze metody leczenie i jak najlepszą opiekę.

Pasja i podejście

Podejście lekarzy do pacjentów, oparte na empatii i trosce o ich zdrowie, pozwala na skuteczne leczenie i poprawę jakości życia.

Wiedza i umiejętności

Nasi lekarze mają ogromną wiedzę i umiejętności, które pozwalają na podejmowanie trafnych decyzji i wdrożenie odpowiednich metod leczenia.

Doświadczenie i rozwój

Specjaliści pracujący w Gabinecie PLUS stale podnoszą swoje kwalifikacje, aby zapewnić pacjentom najwyższy poziom opieki medycznej.

lek. med. Grzegorz Dul

Specjalista urolog FEBU, mikrochirurg wykonujący zabiegi z chirurgii ogólnej, medycyny estetycznej i urologii. Leczy nieprawidłowości w obszarze narządów płciowych. Zajmuje się takimi dolegliwościami, jak np. torbiel najądrza, wodniak jądra, żylaki powrózka nasiennego oraz stulejka.

lek. Michał Niedziółka

Urolog specjalizujący się w diagnostyce i leczeniu chorób urologicznych. Przyjmuje osoby m.in. z kamicą nerkową i moczową, z przerostem i rakiem oraz stanami zapalnymi prostaty. Leczy stulejkę i nietrzymanie moczu.

lek. Igor Pocztywy

Ortopeda i traumatolog zajmujący się diagnostyką oraz leczeniem chorób i urazów narządu ruchu. Wykonuje badania ultrasonograficzne narządu ruchu.

Jakub Kunkiewicz

Lekarz specjalista położnictwa i ginekologii.

Zofia Luty

Fizjoterapeutka uroginekologiczna/urologiczna specjalizująca się w fizjoterapii zaburzeń ginekologicznych i urologicznych zarówno u kobiet jak i u mężczyzn oraz w temacie zdrowego ruchu.

Łukasz Ododziej

Specjalista pielęgniarstwa operacyjnego w Gabinecie Zabiegowym PLUS.

Certyfikaty

Polecam z całego serca

Obsługa na najwyższym poziomie. Doktor Grzegorz wszystko krok po kroku wytłumaczył a także odpowiedział z pełnym profesjonalizmem na każde zadane pytanie. Gabinet godny polecenia.

Paulina Wojnarowska
Wiedza i doświadczenie

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, ogromna wiedza i doświadczenie. Bardzo polecam.

Stefan Wyszyński
Wyjątkowi specjaliści

Po wielu latach w końcu trafiłem na wyjątkowego specjalistę! Profesjonalizm, empatia, trafna diagnoza, skutecznie leczenie, zaangażowanie.
Szczerze polecam ten gabinet a przede wszystkim tego lekarza.

Peter Godzien
Wszystko na bardzo wyskokim poziomie.

Pełen profesionalizm, wspaniała atmosfera oraz nowoczesny sprzęt. Wszystko na bardzo wyskokim poziomie.

Adrian Dul
Profesjonalizm na najwyższym poziomie .

Podejście do klienta i do jego potrzeb i zrozumienia klienta . Jestem bardzo zadowolony z usługi, kontaktu , i samego leczenia. Nowoczesny lokal z wysokiej klasy sprzętem.

Marcin Szkudlarek

Umów się na wizytę

w dogodnej dla Ciebie formie
5.0/ 5.0

na podstawie 40 opinii

Piłsudskiego 35
58-500 Jelenia Góra
II piętro gab 3.103

  • poniedziałek 08:00–18:00
  • wtorek 08:00–18:00
  • środa 08:00–18:00
  • czwartek 08:00–18:00
  • piątek 08:00–18:00
  • sobota 10:00-14:00
  • niedziela zamknięte
Gabinet 3D